Grass-fed Lamb

Currently sold out of lamb cuts. We should have them back in stock at the end of November so be sure to check back! :) Our second son Joe runs the lamb enterprise here at 6S. He moves them daily into fresh pasture paddocks for a varied diet. You'll taste the love in this lamb!

$11.00/lb.
Avg. 1 lb.
$15.00/lb.
Avg. 1.25 lb.
$9.00/lb.
Avg. 4 lb.
$5.00/lb.
Avg. 1 lb.
$6.50/lb.
Avg. 2 lb.
$7.00/lb.
Avg. 4.5 lb.
$11.00/lb.
Avg. 1 lb.
$14.00/lb.
Avg. 3 lb.
$8.00/lb.
Avg. 1 lb.